رفتن به مطلب

Masoudhosseini

Administrators
 • تعداد ارسال ها

  31
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

0 Neutral
 1. آموزش ابزارهای Combobox , Optionbutton

  در صورت داشتن هرگونه سوال پیرامون پست آموزشی "معرفی و کاربرد ابزارهای Optionbutton , Combobox در vba اکسل" میتوانید آن را در این قسمت مطرح نمایید.
 2. در صورت وجود هرگونه سوال پیرامون مجموعه آموزشی " طراحی و ساخت نرم افزار مدیریت آموزشگاه در اکسس" میتوانید آن را در این قسمت مطرح تا در اسرع وقت توسط تیم پیشتیبانی سایت نسبت به پاسخگویی آن اقدام گردد .
 3. در صورت وجود هرگونه سوال پیرامون مجموعه "آموزش ساده و روان نرم افزار مایکروسافت پاورپوینت" میتوانید آن را در این قسمت مطرح تا در اسرع وقت توسط تیم پشتیبانی سایت آموزشی اکسل لرن نسبت به پاسخگویی آن اقدام گردد .
 4. در صورت وجود هرگونه سوال پیرامون مجموعه آموزشی " توابع مهم و کاربردی نرم افزار مایکروسافت اکسل" میتوانید آن را در این قسمت مطرح تا در اسرع وقت توسط تیم پشتیبانی سایت آموزشی اکسل لرن نسبت به پاسخگویی آن اقدام گردد .
 5. در صورت وجود هرگونه سوال پیرامون مجموعه آموزشی "آموزش ابزار پرکاربرد Listbox در ماکرونویسی اکسل" میتوانید آن را در این قسمت مطرح تا در اسرع وقت توسط تیم پشتیبانی سایت نسبت به پاسخگویی آن اقدام کنند .
 6. در صورت وجود هرگونه سوال پیرامون پست آموزش "مجموعه ماکرونویسی در نرم افزار مایکروسافت ورد "میتوانید آن را در این قسمت مطرح تا در اسرع وقت توسط تیم پشتیبانی نسبت به پاسخگویی آن اقدام گردد.
 7. در صورت وجود هرگونه سوال پیرامون مجموعه آموزشی "طراحی و کدنویسی نرم افزار صندوقداری در اکسل" میتوانید آن را در این قسمت مطرح تا در اسرع وقت توسط تیم پشتیبانی سایت نسبت به پاسخگویی آن اقدام گردد .
 8. آموزش نقشه های حرارتی در اکسل

  در صورت وجود هرگونه سوال پیرامون مجموعه آموزشی "طراحی و کدنویسی نقشه های حرارتی در اکسل" میتوانید آن را در این قسمت مطرح تا در اسرع وقت نسبت به پاسخگویی آن توسط تیم پشتیبانی سایت اقدام گردد.
 9. مجموعه آموزشی ClassModule در VBA اکسل

  در صورت وجود هرگونه سوال پیرامون مجموعه آموزشی "معرفی و کاربرد ClassModule در VBA اکسل" میتوانید آن را در این قسمت مطرح تا در اسرع وقت توسط تیم پشتیبانی سایت نسبت به پاسخگویی آن اقدام گردد.
 10. در صورت وجود هرگونه سوال پیرامون "مجموعه آموزشی نوشتن توابع جدید در اکسل(VBA)" میتوانید آن را در این قسمت مطرح تا در اسرع وقت توسط تیم پشتیبانی سایت نسبت به پاسخگویی آن اقدام گردد.
 11. در صورت داشتن هرگونه سوال پیرامون پست آموزشی "مجموعه آموزشی WorksheetEvents در VBA اکسل " میتوانید آن را در این قسمت مطرح تا در اسرع وقت توسط تیم پشتیبانی سایت نسبت به پاسخگویی آن اقدام گردد .
 12. طراحی صفحات لودینگ در اکسل

  در صورت وجود هرگونه سوال پیرامون مجموعه آموزشی " طراحی صفحات لودینگ در اکسل ( vba ) " میتوانید آن را در این قسمت مطرح تا در اسرع وقت نسبت به پاسخگویی آن توسط تیم پشتیبانی سایت اقدام گردد .
 13. در صورت داشتن هرگونه سوال پیرامون مجموعه آموزشی " کاربرد نرم افزار اکسل در تهیه لیست حقوق و دستمزد" میتوانید آن را در این قسمت مطرح تا در اسرع وقت نسبت به پاسخگویی آن توسط تیم پشتیبانی سایت اقدام گردد.
 14. در صورت وجود هرگونه سوال پیرامون مجموعه آموزشی "آموزش حقوق و دستمزد + نرم افزار تامین اجتماعی" میتوانید آن را در این قسمت مطرح تا در اسرع وقت توسط تیم پشتیبانی سایت نسبت به پاسخگویی آن اقدام گردد.
 15. در صورت وجود هرگونه سوال پیرامون پست آموزشی "آموزش نرم افزار پاورپوینت - همراه با زیرنویس فارسی" میتوانید آن را در این قسمت مطرح تا در اسرع وقت نسبت به پاسخگویی آن توسط تیم پشتیبانی سایت اقدام گردد .

سایت آموزشی اکسل لرن

سایت اکسل لرن از سال ۱۳۹۵ در زمینه آموزش برنامه نویسی در محیط اکسل شروع به فعالیت نمود و با گذشت زمان و توجه به نیاز علاقه مندان شروع به ارتقاء و گسترش موضوعات آموزشی خود نمود و در حال حاضر در زمینه های آموزشی طراحی و کدنویسی صفحات وب ، آموزش مقدماتی تا پیشرفته نرم افزارهای آفیس و نرم افزار های Adobe فعالیت می نماید.

Footer title

This content can be configured within your theme settings in your ACP. You can add any HTML including images, paragraphs and lists.

Footer title

This content can be configured within your theme settings in your ACP. You can add any HTML including images, paragraphs and lists.

×